Dane kontaktowe

Blitzmann Polska Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 7
31-752 Kraków


Tel.: +48 12 684 04 05
Tel.: +48 12 684 04 06
Tel.: +48 12 684 04 07
Tel.: +48 12 684 04 08
Faks: +48 12 357 21 96


e-mail: infopolska@blitzmann.com
 

 

Dział handlowy:

Marcin Kotowicz - Sales Operational Manager
Tel: +48 882 066 275
E-mail: marcin.kotowicz@blitzmann.com

Michał Tomaszczuk - Customer Service Manager
Tel: +48 791 760 904
E-mail: michal.tomaszczuk@blitzmann.com

Łukasz Będkowski  - Asystent Menedżera Obsługi Klienta
Tel: +48 735 959 826
E-mail: lukasz.bedkowski@blitzmann.com

Sylwester Kwiatkowski
Tel: +48 577 556 027
E-mail:
 sylwester.kwiatkowski@blitzmann.com

Piotr Gustowicz - Doradca Techniczno Handlowy
Tel: +48 696 053 334
E-mail:
piotr.gustowicz@blitzmann.com 
 

Dział projektów:

Mateusz Madetko - Dyrektor Działu Projektowego
Tel.: +48 664 039 364
E-mail: mateusz.madetko@blitzmann.com

Michał Michalik - Projektant Oświetlenia
Tel.: +48 694 850 475
E-mail: michal.michalik@blitzmann.com

Mateusz Kolawa - Projektant Oświetlenia
Tel.: +48 882 011 136
E-mail: mateusz.kolawa@blitzmann.com

Dział techniczny:

Mariola Pisarczyk
Tel: +48 698 319 261
E-mail:
mariola.pisarczyk@blitzmann.com